Satılık Turızm İmarlı Kemer De Mükemmel Konumda Arsa
125.000.000 TL
  • 3.195 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Satılık Turızm İmarlı Kemer De Mükemmel Konumda Arsa

Satılık Turızm İmarlı Kemer De Mükemmel Konumda Arsa
  • 7 Fotoğraf
Satılık Turızm İmarlı Kemer De Mükemmel Konumda ArsaSatılık Turızm İmarlı Kemer De Mükemmel Konumda Arsa
125.000.000 TL
39.124 TL/m²
  • 3.195 m²
Antalya - Kemer - Tekirova Mahallesi
Satılık Turızm İmarlı Kemer De Mükemmel Konumda Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası18984195
  • İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTurizm İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı39.124 TL/m²
  • Metrekare3.195 m²
  • Tapu DurumuHisseli Tapu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Pafta0
  • Parsel1
  • Kaks0.60
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

İlan Özellikleri

Manzara
  • Deniz Manzaralı

Bölge Raporu

Tekirova Mahallesi

| 3.195 m² Arsa için
Demografik Bilgiler
Toplam Nüfus

3.093 - Az yoğun

Eğitim Durumu

%22 Lise

Ortalama Yaş

37

Medeni Hal

%47 Evli

Sosyo-Ekonomik Statü

C

Hane Halkı Geliri

57.176 TL

ELFARİS EMLAKYalova, Merkez
2. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 7700094
  • Mesleki Yeterlilik Belgesi 7700094
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73