Şifne Bölgesi 551 M2 Satılık Arsa
28.000.000 TL
  • 551 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar
Şifne Bölgesi 551 M2 Satılık Arsa
  • 3 Fotoğraf
Şifne Bölgesi 551 M2 Satılık ArsaŞifne Bölgesi 551 M2 Satılık Arsa
28.000.000 TL
50.817 TL/m²
  • 551 m²
İzmir - Çeşme - Şifne Mahallesi
Şifne Bölgesi 551 M2 Satılık Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası17908144
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuVilla İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı50.817 TL/m²
  • Metrekare551 m²

Şifne Mahallesi

| 551 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

20.338.512 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%19

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73