- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Muğla Satılık Tarla>
- Datça Satılık Tarla>
- Yaka Mahallesi Satılık Tarla>
- STARTKEY PELİT YAKA MAH. PALAMUTBÜKÜ'NDE DENİZE 1KM TARLA
Startkey Pelit Yaka Mah. Palamutbükü'nde Denize 1km Tarla

- 17 Fotoğraf

280.000.000 TL
9.705 TL/m²
- 28.850 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19029133
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı9.705 TL/m²
- Metrekare28.850 m²
- Tapu DurumuHisseli Tapu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Yatırıma UygunlukBilinmiyor
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Startkey Pelit Yaka Mah. Palamutbükü'nde Denize 1km Tarla Açıklaması
Bölge Raporu
Yaka Mahallesi
| 28.850 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
75.327.350 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%8
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4802777
Firmanın Diğer İlanlarıDiğer İlanlarını Gör
Aynı Taşınmazın Diğer İlanları
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Yaka Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Cumalı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıDatça Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıEmecik Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHızırşah Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıİskele Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKaraköy Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKızlan Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMesudiye Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıReşadiye Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSındı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYazı Mahallesi Satılık Tarla İlanları