- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Edirne Satılık Tarla>
- Havsa Satılık Tarla>
- Oğulpaşa Köyü Satılık Tarla>
- TUĞRA'DAN EDİRNE HAVSA OĞULPAŞA'DA KÖYE YAKIN TARLA
Tuğra'dan Edirne Havsa Oğulpaşa'da Köye Yakın Tarla

- 1 Fotoğraf

1.050.000 TL
928 TL/m²
- 1.131 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19039763
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı928 TL/m²
- Metrekare1.131 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukBilinmiyor
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Yatırıma UygunlukBilinmiyor
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Tuğra'dan Edirne Havsa Oğulpaşa'da Köye Yakın Tarla Açıklaması
İlan Özellikleri
Altyapı Özellikleri
- Yolu Açılmış
Bölge Raporu
Oğulpaşa Köyü
| 1.131 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
601.692 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%28
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 5901030
Firmanın Diğer İlanları