Uygun Fiyata 400 Metre Arsa
340.000 TL
  • 400 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar
Uygun Fiyata 400 Metre Arsa
  • 4 Fotoğraf
Uygun Fiyata 400 Metre ArsaUygun Fiyata 400 Metre Arsa
340.000 TL
850 TL/m²
  • 400 m²
Tekirdağ - Çorlu - Seymen Mahallesi
Uygun Fiyata 400 Metre Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası17914572
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı850 TL/m²
  • Metrekare400 m²

Seymen Mahallesi

| 400 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

494.800 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%17

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73