- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Denizli Satılık Tarla>
- Serinhisar Satılık Tarla>
- Yüreğil Mahallesi Satılık Tarla>
- UYSAL'dan SERİNHİSAR YÜREĞİL'de 1400m2 ARAZİ
Uysal'dan Serinhisar Yüreğil'de 1400m2 Arazi

- 1 Fotoğraf

350.000 TL
250 TL/m²
- 1.400 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası17667762
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı250 TL/m²
- Metrekare1.400 m²
Yüreğil Mahallesi
| 1.400 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
274.400 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-17
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 2000015
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Yüreğil Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Aşağı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıAyaz Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKaya Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKocapınar Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıOrta Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıPınarcık Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıŞair Eşref Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYatağan Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYenice Mahallesi Satılık Tarla İlanları