Yatırıma Uygun Güzel Konumda Satılık Tarla
4.000.000 TL
  • 5.217 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Yatırıma Uygun Güzel Konumda Satılık Tarla

Yatırıma Uygun Güzel Konumda Satılık Tarla
  • 3 Fotoğraf
Yatırıma Uygun Güzel Konumda Satılık TarlaYatırıma Uygun Güzel Konumda Satılık Tarla
4.000.000 TL
767 TL/m²
  • 5.217 m²
Tekirdağ - Şarköy - Gölcük Mahallesi
Yatırıma Uygun Güzel Konumda Satılık Tarla

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası16261240
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı767 TL/m²
  • Metrekare5.217 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukBilinmiyor
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Ada172
  • Parsel57

Gölcük Mahallesi

| 5.217 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

3.255.408 TL

Firma Künyesi

Okan Yılmaz

YILMAZ İNŞAAT GAYRIMENKULİstanbul, Gaziosmanpaşa
3. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3416268
  • Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0117/17UY0333-5/0/22770
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al