- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Tekirdağ Satılık Tarla>
- Saray Satılık Tarla>
- Yuvalı Mahallesi Satılık Tarla>
- Yuvalı yola yerleşime yakın satılık arsa
Sahibinden Yuvalı Yola Yerleşime Yakın Satılık Arsa

- 1 Fotoğraf

357.500 TL
357 TL/m²
- 1.000 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19377951
- İlan Güncelleme Tarihi16 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı357 TL/m²
- Metrekare1.000 m²
- Tapu DurumuHisseli Tapu
- Krediye UygunlukBilinmiyor
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Ada116
- PaftaBelirtilmemiş
- Parsel186
Yuvalı Mahallesi
| 1.000 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
733.000 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%17