Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Sarıyer Sarıyer Merkez Mahallesi Satılık Daire

araması için 13 ilan bulundu
search
Sarıyer Merkez Mahallesicancel
Sarıyercancel
İstanbulcancel

Sarıyer Merkez Satılık Daire & Sarıyer Merkez Satılık Ev İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Sarıyer Merkez'deki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Sarıyer Merkez satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Sarıyer Merkez Satılık Daire

 

Sarıyer Merkez satılık daire arayanlar için Sarıyer Merkez Mahallesi, İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı bir mahalledir. Sınırları; kuzeyden Sarıyer’in Rumeli Kavağı Mahallesi, batıdan Sarıyer’in Maden Mahallesi, güneyden Sarıyer’in Büyükdere Mahallesi ve doğudan ise Sarıyer’in Yeni Mahallesi ile çevrilmiştir. Sinan Şamil Sam Parkı, Zümrütevler Camii ve Hünkar Suyu Korusu bu mahallenin sınırları içerisinde bulunur. Sarıyer Merkez Mahallesi, TUİK son nüfus bilgilerine göre 11.935 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Sarıyer Merkez Satılık Daire İlanları ve Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Sarıyer Merkez'de yaşamak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Sarıyer Merkez satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Sarıyer Merkez'de iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Sarıyer Merkez satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Sarıyer Merkez satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Sarıyer Merkez Satılık Daire 3+1

 

Memur veya çalışan olup Sarıyer Merkez ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Sarıyer Merkez'de dilediğiniz kriterlere en uygun Sarıyer Merkez 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Sarıyer Merkez 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Sarıyer Merkez Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Sarıyer Merkez 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Sarıyer Merkez Satılık Daire 1+1

 

Sarıyer Merkez'de bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Sarıyer Merkez 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Sarıyer Merkez Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Sarıyer Merkez yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Sarıyer Merkez sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Sarıyer Merkez Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Sarıyer Merkez'de en uygun ve en yaşanabilir Sarıyer Merkez satılık daireler için ulaşım; aktarmalı veya aktarmasız olarak belediye otobüsü, minibüs ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Sarıyer Satılık Daire
Arıköy Satılık DaireAyazağa Mahallesi Satılık DaireAyazağa Satılık DaireBahçeköy Kemer Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Merkez Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Satılık DaireBahçeköy Yeni Mahallesi Satılık DaireBaltalimanı Mahallesi Satılık DaireBoyacıköy Satılık DaireBüyükdere Mahallesi Satılık DaireBüyükdere Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Satılık DaireÇayırbaşı Mahallesi Satılık DaireÇayırbaşı Satılık DaireDarüşşafaka Mahallesi Satılık DaireDemirciköy Mahallesi Satılık DaireDemirci Köyü Satılık DaireEmirgan Mahallesi Satılık DaireEmirgan Satılık DaireFatih Sultan Mehmet Mahallesi Satılık DaireFerahevler Mahallesi Satılık DaireFerahevler Satılık DaireGaripçe Köyü Satılık DaireGaripçe Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Köyü Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireHacıosman Satılık DaireHisar Üstü Satılık DaireHuzur Mahallesi Satılık Daireİstinye Mahallesi Satılık Daireİstinye Satılık DaireKazım Karabekir Paşa Mahallesi Satılık DaireKefeliköy Satılık DaireKısırkaya Köyü Satılık DaireKısırkaya Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Satılık DaireKocataş Mahallesi Satılık DaireKumköy Köyü Satılık DaireKumköy Mahallesi Satılık DaireMaden Mahallesi Satılık DaireMaslak Mahallesi Satılık DaireMaslak Satılık DairePınar Mahallesi Satılık DairePoligon Mahallesi Satılık DairePtt Evleri Mahallesi Satılık DaireReşitpaşa Mahallesi Satılık DaireRumelifeneri Köyü Satılık DaireRumelifeneri Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Satılık DaireRumeli Kavağı Mahallesi Satılık DaireRumelikavağı Satılık DaireSarıyer Merkez Mahallesi Satılık DaireSarıyer Satılık DaireŞişlihuzur Satılık DaireTarabya Mahallesi Satılık DaireTarabya Satılık DaireTarabya Üstü Satılık DaireUskumruköy Köyü Satılık DaireUskumruköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireZekeriyaköy Köyü Satılık DaireZekeriyaköy Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.