- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Ankara Satılık Tarla>
- Güdül Satılık Tarla>
- Çağa Mahallesi Satılık Tarla>
- ÇAKIRDAN SATILIK KELEPİR YATIRIMLIK
Çakırdan Satılık Kelepir Yatırımlık

- 3 Fotoğraf

749.000 TL
125 TL/m²
- 5.995 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19401102
- İlan Güncelleme Tarihi22 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı125 TL/m²
- Metrekare5.995 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel301
- KaksBelirtilmemiş
- GabariBelirtilmemiş
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Çakırdan Satılık Kelepir Yatırımlık Açıklaması
Bölge Raporu
Çağa Mahallesi
| 5.995 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
1.067.110 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%15
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 0605584
Firmanın Diğer İlanlarıDiğer İlanlarını Gör