Çakırdan Süper Konumda Yatırımlık
465.000 TL
  • 3.714 m²

Çakırdan Süper Konumda Yatırımlık
  • 3 Fotoğraf
Çakırdan Süper Konumda YatırımlıkÇakırdan Süper Konumda Yatırımlık
465.000 TL
125 TL/m²
  • 3.714 m²
Ankara - Güdül - Çağa Mahallesi
Çakırdan Süper Konumda Yatırımlık
İlan Bilgileri
  • İlan Numarası19401122
  • İlan Güncelleme Tarihi22 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı125 TL/m²
  • Metrekare3.714 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasVar
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel304
  • KaksBelirtilmemiş
  • GabariBelirtilmemiş
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

Çakırdan Süper Konumda Yatırımlık Açıklaması

Bölge Raporu

Çağa Mahallesi

| 3.714 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

661.092 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%15

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73