- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- Aydın Satılık Konut İmarlı>
- Kuşadası Satılık Konut İmarlı>
- Değirmendere Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- DEĞİRMENDERE MAHALLESİ'NDE 7.200m2 4 KAT İMARLI SATILIK ARSA
Değirmendere Mahallesi'nde 7.200m2 4 Kat İmarlı Satılık Arsa

- 3 Fotoğraf

260.000.000 TL
36.111 TL/m²
- 7.200 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18990398
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı36.111 TL/m²
- Metrekare7.200 m²
Değirmendere Mahallesi
| 7.200 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
80.791.200 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-14
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 0901069
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0148/17UY0333-5/00/398
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Değirmendere Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Alacamescit Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıBayraklıdede Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıCaferli Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıCamiatik Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıCamikebir Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıÇınarköy Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıDağ Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıDavutlar Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıEge Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıGüzelçamlı Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıHacıfeyzullah Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıİkiçeşmelik Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKadıkalesi Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKadınlar Denizi Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKaraova Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKirazlı Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıSoğucak Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıTürkmen Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYavansu Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYaylaköy Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYeniköy Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanları