Dodurga Toki Yanında Takaslı Satılık Arsa
1.565.000 TL
  • 976 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Dodurga Toki Yanında Takaslı Satılık Arsa

Dodurga Toki Yanında Takaslı Satılık Arsa
  • 9 Fotoğraf
Dodurga Toki Yanında Takaslı Satılık ArsaDodurga Toki Yanında Takaslı Satılık Arsa
1.565.000 TL
1.603 TL/m²
  • 976 m²
Çorum - Dodurga - Esentepe Mahallesi
Dodurga Toki Yanında Takaslı Satılık Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası18863386
  • İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı1.603 TL/m²
  • Metrekare976 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasVar
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel9
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

İlan Özellikleri

Manzara
  • Şehir Manzaralı

Bölge Raporu

Esentepe Mahallesi

| 976 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

1.327.360 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%13

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73