Gerenköyde Satılık Tarla
2.850.000 TL
  • 542 m²
Gerenköyde Satılık Tarla
  • 2 Fotoğraf
Gerenköyde Satılık TarlaGerenköyde Satılık Tarla
2.850.000 TL
5.258 TL/m²
  • 542 m²
İzmir - Foça - Atatürk Mahallesi
Gerenköyde Satılık Tarla

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19346609
  • İlan Güncelleme Tarihi09 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuBağ & Bahçe
  • Metrekare Birim Fiyatı5.258 TL/m²
  • Metrekare542 m²
  • Tapu DurumuHisseli Tapu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasVar
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Ada107
  • Pafta107-13
  • Parsel13

Atatürk Mahallesi

| 542 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

1.538.196 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%31

Firma Künyesi

Hüseyin Kelek

BORANEM GAYRİMENKUL / ÇİĞLİ
10. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3503067
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al