İzmir Dikili 18 Dönüm Yola Cepheli
30.000.000 TL
  • 18.000 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

İzmir Dikili 18 Dönüm Yola Cepheli

İzmir Dikili 18 Dönüm Yola Cepheli
  • 9 Fotoğraf
İzmir Dikili 18 Dönüm Yola Cepheliİzmir Dikili 18 Dönüm Yola Cepheli
30.000.000 TL
1.667 TL/m²
  • 18.000 m²
İzmir - Dikili - Demirtaş Mahallesi
İzmir Dikili 18 Dönüm Yola Cepheli

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası18232221
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı1.667 TL/m²
  • Metrekare18.000 m²

Demirtaş Mahallesi

| 18.000 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

15.120.000 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%30

Firma Künyesi

Zehra Tütüncü

tabip gayrimenkulİstanbul, Esenler
1. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3417083
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al