Rönesans Emlaktan
2.550.000 TL
  • 3.659 m²
Rönesans Emlaktan
  • 12 Fotoğraf
Rönesans EmlaktanRönesans Emlaktan
2.550.000 TL
697 TL/m²
  • 3.659 m²
Sinop - Dikmen - Karaağaç Köyü
Rönesans Emlaktan

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası17757917
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı697 TL/m²
  • Metrekare3.659 m²

Karaağaç Köyü

| 3.659 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

4.943.309 TL

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73