Rönesans Emlaktan
10.000.000 TL
  • 9.105 m²
Rönesans Emlaktan
  • 2 Fotoğraf
Rönesans EmlaktanRönesans Emlaktan
10.000.000 TL
1.098 TL/m²
  • 9.105 m²
Sinop - Dikmen - Karaağaç Köyü
Rönesans Emlaktan

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası18274270
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı1.098 TL/m²
  • Metrekare9.105 m²

Karaağaç Köyü

| 9.105 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

12.300.855 TL

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73