- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- İstanbul Satılık Konut İmarlı>
- Tuzla Satılık Konut İmarlı>
- Mimar Sinan Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- TUZLA E-5'İN DİBİNDE BİTİŞİK NİZAM FIRSAT ARSA
Tuzla E-5'in Dibinde Bitişik Nizam Fırsat Arsa

- 5 Fotoğraf

3.330.000 TL
27.521 TL/m²
- 121 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18975855
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı27.521 TL/m²
- Metrekare121 m²
Mimar Sinan Mahallesi
| 121 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
3.519.890 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%26
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4106127