Yılmazer Emlaktan Satılık Demirtasta Tarla
5.500.088 TL
  • 8.756 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Yılmazer Emlaktan Satılık Demirtasta Tarla

Yılmazer Emlaktan Satılık Demirtasta Tarla
  • 2 Fotoğraf
Yılmazer Emlaktan Satılık Demirtasta TarlaYılmazer Emlaktan Satılık Demirtasta Tarla
5.500.088 TL
628 TL/m²
  • 8.756 m²
İzmir - Dikili - Demirtaş Mahallesi
Yılmazer Emlaktan Satılık Demirtasta Tarla

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası17921030
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı628 TL/m²
  • Metrekare8.756 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Ada173
  • Parsel80

Demirtaş Mahallesi

| 8.756 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

7.355.040 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%30

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73