- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- İzmir Satılık Tarla>
- Foça Satılık Tarla>
- Kemal Atatürk Mahallesi Satılık Tarla>
- 59 FOÇA GERENKÖY'DE 687M² SATILIK TARLA
59 Foça Gerenköy'de 687m² Satılık Tarla

- 9 Fotoğraf

1.850.000 TL
2.693 TL/m²
- 687 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19165596
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı2.693 TL/m²
- Metrekare687 m²
Kemal Atatürk Mahallesi
| 687 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
1.048.362 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-3
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3502262
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörAynı Taşınmazın Diğer İlanları
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Kemal Atatürk Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Atatürk Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFatih Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFevzi Çakmak Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFevzipaşa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHacıveli Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıIlıpınar Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıİsmetpaşa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKazım Dirik Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKoca Mehmetler Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKozbeyli Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMustafa Kemal Atatürk Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYenibağarası Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYeniköy Mahallesi Satılık Tarla İlanları