- Anasayfa>
- Satılık Sit Alanı>
- İzmir Satılık Sit Alanı>
- Karaburun Satılık Sit Alanı>
- Anbarseki Mahallesi Satılık Sit Alanı>
- ANBARSEKİ MAH. 4806 M2 DENİZE YAKIN TARLA
Anbarseki Mah. 4806 M2 Denize Yakın Tarla

- 13 Fotoğraf

6.000.000 TL
1.248 TL/m²
- 4.806 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19375104
- İlan Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuSit Alanı
- Metrekare Birim Fiyatı1.248 TL/m²
- Metrekare4.806 m²
Anbarseki Mahallesi
| 4.806 m² Arsa içinDemografik Bilgiler
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3500647
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörAynı Taşınmazın Diğer İlanları
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Anbarseki Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Bozköy Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıEğlenhoca Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıHasseki Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıİnecik Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıİskele Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıKösedere Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıKüçükbahçe Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıMerkez Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıMordoğan Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıParlak Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıSaip Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıSalman Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıSarpıncık Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıTepeboz Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanlarıYayla Mahallesi Satılık Sit Alanı İlanları