- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Afyonkarahisar Satılık Tarla>
- Dazkırı Satılık Tarla>
- Yüreğil Köyü Satılık Tarla>
- DAZKIRI YÜREĞİLDE 2.800 M2 TEK TAPU SATILIK TARLA
Dazkırı Yüreğilde 2.800 M2 Tek Tapu Satılık Tarla

- 28 Fotoğraf

490.000 TL
175 TL/m²
- 2.800 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19375842
- İlan Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı175 TL/m²
- Metrekare2.800 m²
Yüreğil Köyü
| 2.800 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
305.200 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-8
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 7700344
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0053/17UY0333-5/00/5926
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörAynı Taşınmazın Diğer İlanları