Uçar Arsa Ofisinden
5.150.000 TL
  • 480 m²
Uçar Arsa Ofisinden
  • 4 Fotoğraf
Uçar Arsa OfisindenUçar Arsa Ofisinden
5.150.000 TL
10.729 TL/m²
  • 480 m²
Balıkesir - Gömeç - Yaya Mahallesi
Uçar Arsa Ofisinden

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19356489
  • İlan Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı10.729 TL/m²
  • Metrekare480 m²

Yaya Mahallesi

| 480 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

4.999.200 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%18

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73