- Anasayfa>
- Satılık Zeytinlik>
- Balıkesir Satılık Zeytinlik>
- Gömeç Satılık Zeytinlik>
- Keremköy Mahallesi Satılık Zeytinlik>
- UÇARDAN KEREMKÖYDE SATILIK ZEYTİNLİK
Uçardan Keremköyde Satılık Zeytinlik

- 19 Fotoğraf

2.600.000 TL
1.000 TL/m²
- 2.600 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19360838
- İlan Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuZeytinlik
- Metrekare Birim Fiyatı1.000 TL/m²
- Metrekare2.600 m²
Keremköy Mahallesi
| 2.600 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
3.458.000 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-4
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 1001696
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörAynı Taşınmazın Diğer İlanları