Yalova Taşköprüde Sanayi İmarlı Hisseli Arsa
890.000 TL
  • 178 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Yalova Taşköprüde Sanayi İmarlı Hisseli Arsa

Yalova Taşköprüde Sanayi İmarlı Hisseli Arsa
  • 11 Fotoğraf
Yalova Taşköprüde Sanayi İmarlı Hisseli ArsaYalova Taşköprüde Sanayi İmarlı Hisseli Arsa
890.000 TL
5.000 TL/m²
  • 178 m²
Yalova - Çiftlikköy - Taşköprü Yeni Mahallesi
Yalova Taşköprüde Sanayi İmarlı Hisseli Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19370272
  • İlan Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuSanayi İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı5.000 TL/m²
  • Metrekare178 m²

Taşköprü Yeni Mahallesi

| 178 m² Arsa için
Demografik Bilgiler
Toplam Nüfus

964 - Az yoğun

Eğitim Durumu

%23 Lise

Ortalama Yaş

36

Medeni Hal

%45 Evli

Sosyo-Ekonomik Statü

C

Hane Halkı Geliri

60.292 TL

Alpo İnşaatİstanbul, Arnavutköy
2. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3415071
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73