/static/img/logo.svg
search

Sahibinden Satılık Daire

araması için 2.194 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sahibinden Satılık Daire Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlanların arasında boğulma derdine son veriyoruz! Sahibinden satılık daire alırken işinizi şansa bırakmayın! Ev alırken ekstradan emlakçı parası ödemek istemiyorsanız, sunduğumuz avantajlardan ve detaylı listeleme sayfa seçeneklerimizden yararlanarak hayalinizdeki gayrimenkule direk sahibinden ulaşabilirsiniz. 

 

Emlakçıya para vermeden ev sahibi mi olmak istiyorsunuz? O halde direk sahibinden satılık daire seçeneklerine yönelerek hayalinizdeki eve Emlakjet farkı ile kavuşabilirsiniz. Arada emlakçı olmadan direk sahibinden satılık daire seçeneklerini bulmak bazen çokta kolay olmayabiliyor. Ya da bulunsa bile güven sorunu yaşanabiliyor. Bu sebeple başınıza gelebilecek birtakım riskleri ortadan kaldırabilmek ve sorunsuz bir yatırım gerçekleştirebilmek için işinizi şansa bırakmamanızı öneriyoruz.

 

Sahibinden satılık ev satın almadan önce iyi bir araştırma yapmak ve birtakım kriterleri de göz önünde bulundurmak gerekiyor.  Oluşabilecek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırabilmek için sahibinden daire satın alırken dikkat edilmesi gereken maddeleri sizler için bir araya getirdik.

 

  • Evi satın almadan önce aynı muhitte yer alan diğer evlerin fiyatları hakkında bilgi edinilmeli ve fiyat karşılaştırılması yapılmalı.
  • Konutun bulunduğu semt, sosyal imkanlara olan mesafesi ve konumu iyice değerlendirilmeli.
  • İnternet üzerinden sunulan görseller ve bilgiler bazen gerçeği yansıtmadığı için alınacak gayrimenkul yerinde görülmeli.
  • Sahibinden ev satın alırken en büyük teminat evi satan kişi olduğu için satıcı iyice araştırılmalı.
  • Satın alınacak evin eski borçlarının olup olmadığı araştırılmalı. Borç çıkması durumunda borçların ödeneceğine dair evin sahibinden bir yazı alınmalı veya satış işlemi gerçekleşmeden önce borçların ödenmesi talep edilmeli.
  • Satın alınması planlanan dairede ikamet eden bir kiracının olmadığından emin olunmalı. Eğer kiracı bulunuyorsa da ileride sıkıntı yaşamamak adına kiracının evden çıkacağı tarih konusunda anlaşmaya varılmalı. Yapılan anlaşma yazılı olarak da belgelenmeli.
  • Kat mülkiyetinin ya da irtifakının varlığından emin olunmalı.

 

Tüm bu detaylara dikkat ederek ileride yaşayabileceğiniz olası bir sorunu ortadan kaldırabilir ve gönül rahatlığı ile evinizi araya aracı sokmadan direk sahibinden satın alabilirsiniz. Sitemizde yer alan sahibinden ilanları Türkiye genelindeki ilçe ve semtlere ait ilanlardan oluşmaktadır. Yaşamak veya yatırım yapmak istediğiniz ilin ya da ilçenin veya semtin ismini aratarak istediğiniz bölgeye ait tüm sahibinden ilanlarımıza ulaşabilirsiniz. Sahibinden satılık daire İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir gibi büyük illere ait ilanlara sitemizden ulaşabileceğiniz gibi mahalle bazlı daha nokta atışı yapabileceğiniz ilanlara da yine sitemizden ulaşabilirsiniz. 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlak Haberleri
İmar Barışı Ödemeleri İçin Son Haftay...

İmar Barışı Ödemeleri İçin Son Haftay...

25 Haziran 2019

İMSAD 2019 Mayıs Verileri Açıklandı

İMSAD 2019 Mayıs Verileri Açıklandı

24 Haziran 2019

Ziraat Bankası Enflasyon Endeksli Kon...

Ziraat Bankası Enflasyon Endeksli Kon...

21 Haziran 2019

Dekar Yapı Kıyıbahçe Projesinde Satış...

Dekar Yapı Kıyıbahçe Projesinde Satış...

20 Haziran 2019

Elite Concept Projesinde Satışlar Dev...

Elite Concept Projesinde Satışlar Dev...

19 Haziran 2019

Sahibinden Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.