Blog

72 içerik bulundu.
Blog

Sonuçlar

Dresuarınızı Kendiniz Tasarlayın!

Evinizde olmazsa olmaz eşyalardan biri olan dresuarınızı canlandırmak istiyorsanız sizin için kendiniz kolaylıkla yapabileceğiniz dresuar fikirleri araştırdık. Bu yazımızda ev dekoruna yenilik katmak isteyen okuyucularımız için dresuarların nasıl dekore edilebileceği üzerine tavsiyeler derledik.

Hızlı Ev Satma Yolları

Havalar ısınmaya başladıkça, emlak sektöründe konut satışları da canlanmaya başlıyor. Satışların en yüksek olduğu bu aylarda, çoğu emlakçının ve sahibinden satıcılar hızlı ev satma yolları arıyor. Bahar aylarında emlak satışlarını hızlandırmak ve rekabette güçlü kalmak için Emlakjet ailesi olarak tavsiyelerimiz sizlerle…

Düşük Maliyetli Ev Dekorasyon Fikirleri

Evde bolca zaman geçirdiğimiz şu günlerde yüksek bütçe ayırmadan evinize yeni bir görünüm kazandırmak mı istiyorsunuz? Gelin hep birlikte elimizde olan imkanları kullanarak evimize yepyeni bir görünüm kazandıralım.

İzmir Karşıyaka'da Satılık Daire Almanın Tam Zamanı

İzmir'in en gözde semtlerinden biri olan Karşıyaka, İzmir'de yaşamak isteyenler için en çok talep gören ilçeler arasında bulunuyor. Dolayısıyla İzmir Karşıyaka satılık daire talepleri de gün geçtikçe artıyor.

İstanbul'un En Ucuz Ve En Pahalı Semtleri

İstanbul'un konut satış fiyatlarına göre en ucuz semti Esenyurt olurken, en yüksek ücretli konut satışlarının yapıldığı ilçe ise Beşiktaş oldu.

Yatırımcıların Yüzünü Güldüren İl İzmir

Konut satış rakamları en fazla artış gösteren şehir İzmir oldu. Türkiye'de satılık konut fiyatları ne kadar arttı? En çok kazandıran il neresi oldu? Bu soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda 2020 İlkbahar Trendleri

Yeni bir ev sahibi olanlar ya da dekorasyona ilgi duyanlar için 2020 yılı ilkbahar sezonu ev dekorasyon trendlerini sizler için araştırdık.

Konut Fiyat Endeksi Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Türkiye’deki satılan konut fiyatlarını kapsayan Konut Fiyat Endeksi, yeni ev almak isteyenler ya da evini satışa çıkarmak isteyenler için nedir ve nasıl hesaplanır?

İskan Nedir?

İskan, Ruhsatlı inşaatın bitmesi sonrasında binanın kanun ve yönetmeliklerde belirlenen standartlara uygun olduğunu teyit eden yapı kullanım izni belgesidir.

Ev Dekorasyonunda Yeni Trend Pampas Otu

Ev dekorasyonunda son zamanların en büyük trendi olan pampas otu nedir? Nasıl kullanılır? Pampas otu ile dekorasyon fikirlerini bulabileceğiniz yazımız sizlerle.

0 Takipçi