Blog

18 içerik bulundu.
Blog

Sonuçlar

Kiralık Daire Fiyatları Ne Zaman Düşüşe Geçer?

Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için kiralık daire bulmak her geçen gün daha da zorlu bir süreç olma yolunda ilerliyor. Üzerine birde kesenin ağzını açma ihtiyacı doğunca bu süreç hepten çekilmez bir hal alabiliyor. Eğer sizde kesenin ağzını fazla açmak istemeyenlerdenseniz kiralık ev fiyatlarının düştüğü süreçleri takip edebilirsiniz.

Tercihiniz Neden Beylikdüzü Satılık Daire Olmalı?

Yatırımınızı, İstanbul'un en hızlı şekilde gelişen ve en fazla değer kazanan ilçelerinden biri olan Beylikdüzü’nden yanı mı kullanmaya karar verdiniz?

Satılık Arsa Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 10 Madde

Yatırım yapmaya karar vermek kadar en karlı yatırımı yapabilmekte yine önemli bir süreçtir. Bu süreci en verimli şekilde atlatabilmeniz ve doğru bir arsa alımı yapabilmeniz için gerekli olan 10 maddeyi sizler için bir araya getirdik.

Kadıköy Satılık Daire Almak İsteyenler Bu Yazı Sizin İçin

İstanbul’un en köklü ilçeleri arasında yer alan Kadıköy, gerek kültür ve sanatın merkezlerinden biri olması gerekse de ulaşım olanaklarından ötürü pek çok güzelliği ve kolaylığı içinde barındırıyor.

Sahibinden Satılık Daire Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yatırım yapmaya karar verdiniz ancak emlakçıya para vermek istemiyor musunuz? O halde arada emlakçının olmadığı direk sahibinden satılan daire seçeneklerine yönelik bir arayışa geçmeniz gerekiyor.

Kat İrtifakı nedir?

Her geçen gün yeni çıkan konut projeleri sonucunda emlak sektörüne duyulan ilgi de giderek artıyor. Durum böyle olunca da bu sektöre yönelik terimler de fazlasıyla merak edilmeye başladı. Bu terimlerden biri de kat irtifakı!

Evimin Değeri Ne Kadar Eder?

Yatırım yapmaya karar verdiniz ancak ilk önce evinizi mi satmanız gerekiyor? Peki ama evinizin gerçek değerinin ne kadar olduğunu biliyor musunuz? Bu sorunun cevabını öğrenmek için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

Ekspertiz nedir?

Gayrimenkul sektörüne karşı duyulan ilgi büyüyerek artış göstermeye devam ediyor. Bu artışın en büyük sebebi olarak ise, nüfus artışı ile birlikte konut ihtiyacının da doğmuş olması gösteriliyor.

Alt Üst Soy Ağacı Sorgulama’da Bu Köyler Çıktıysa Şanslısınız!

E-Devlet üzerinden hizmete giren yeni “Alt ve Üst Soy Ağacı Sorgulama” servisi sayesinde tüm akrabalarımızın bilgilerine dakikalar içerisinde ulaşabiliyor ve nereli oldukları hakkında bilgi edinebiliyoruz.

Artık Gayrimenkul Sektörü İçin de Emoji Görselleri Var!

Ah şu emojiler, nelere kadir! Bazen kelimelerin ifade edemediği hislere tek başlarına göğüs gerebiliyorlar. Sanal yazışmaların eğlencesi emojiler, son günlerde daha da popüler olmaya ve hemen hemen bütün sosyal medya araçlarında kullanılmaya başlandı.

0 Takipçi