Blog

36 içerik bulundu.
Blog

Sonuçlar

Uygun Ev Fırsatlarını Kaçırmadan Hayalinizdeki Eve Kavuşun

Döviz kurundaki hareketlilik ve yaşanan belirsizlik konut satın almayı düşünenleri de kısa bir süreliğine duraksatmış ve etkilemişti. Ancak gayrimenkul sektörü birbirini takip eden ve sektör liderlerinin önderlik ettiği güç birliği kampanyaları ile belirsizliğin ortadan kalkmasını sağlamışa benziyor.

Yatırımın Gizli Adresi Gelibolu’da Gizli Cennet Kömür Limanı

1915 Çanakkale Köprüsü’nün inşaatı ile yatırımcılar gözlerini Gelibolu - Çanakkale bölgesine çevirmişlerdi. Bu bölge yazlık yapmak için uygunluğunun yanı sıra bu yeni köprü inşaatı ile birlikte doğal yaşamdan vazgeçmek istemeyen iş adamlarının da gözde bölgesi haline geldi.

9 adımda ‘okula dönüş dekorasyonu!’

2018-2019 eğitim öğretim yılı, 17 Eylül 2018 Pazartesi başlayacak. Haliyle çocuklu aileler için okula dönüş telaşı da yavaş yavaş başlıyor. Çocukların yaklaşık 3 ay boyunca tatil yapması demek, evleri de tam zamanlı işgal etmeleri; ders çalışma alanlarının yerinde yeller esmesi, oyun konsollarının evde hüküm sürmesi demek. Peki okula dönüş zamanı için evleri yeniden nasıl dekore etmelisiniz? İşte yeni eğitim öğretim dönemi başlamadan önce uygulayabileceğiniz 9 “okula dönüş dekorasyonu” önerisi...

Kadıköy’de Yaşamak Nasıldır?

Kadıköy, sahilleri, parkları, kültürel faaliyetleri ve sosyal olanaklarıyla İstanbullular için özel bir ilçedir.

İzmir Karşıyaka’da Yaşamak

Karşıyaka’da birçok lüks diye adlandıracağımız aktivite aslında yanı başınızda olur. Karşıyaka Satılık Daire ilanlarına bakarak bu aktivitelerin hepsini elde edebileceğinizi görebilirsiniz.

Beşiktaş’ta Yaşamak Aradığını Bulmaktır!

Beşiktaş kiralık daire ilanlarını gezerek hayalinizdeki evi bulabilirsiniz. Gün batımını seyredip, ufak yürüyüşlerle sporunuzu tamamlayıp bir kafede kahvenizi yudumlamak sizi çok iyi hissettirecek eminiz.

Kadıköy’de Görülecek Yerler ve Yapılması Gerekenler

Sanat faaliyetleri, parkları, eğlence mekanları ve huzurlu yaşam alanlarıyla İstanbul’un en merkezi yerleşim yerlerinden biri olan Kadıköy’ün tarihi çok eskilere dayanıyor.

Gökçeada’da Yaşamak ve İş Kurmak İçin 5 Neden

Gökçeada her geçen gün artan ziyaretçilerine, burada yaşamaları için çeşitli alternatifler sunuyor. Sizler için Gökçeada'da yaşamanın önemini anlatan 5 nedeni bir araya topladık.

İstanbul’da Ev Fiyatları En Uygun Nerede?

Yeni ve ikinci el konutlarda metrekare fiyatlarına bağlı olarak ilçe endeksleri İstanbul’ da en uygun ev fiyatlarını belirlemeye yardımcı oluyor.

Ramazan Bayramı Ziyaretlerinizi Satışa Döndürün

Emlak danışmanlığında satışları arttırmanın temel faktörü herkesin bildiği üzere kişisel ilişkilerdir. Emlak danışmanlarının bayramlar, toplumsal günlerdeki davranış ve tutumları gibi konular emlak danışmanına ekstra güven sağlar ve işini daha iyi yapmasına yardımcı olur.

0 Takipçi