Blog

30 içerik bulundu.
Blog

Sonuçlar

Kadıköy’de Görülecek Yerler ve Yapılması Gerekenler

Sanat faaliyetleri, parkları, eğlence mekanları ve huzurlu yaşam alanlarıyla İstanbul’un en merkezi yerleşim yerlerinden biri olan Kadıköy’ün tarihi çok eskilere dayanıyor.

Gökçeada’da Yaşamak ve İş Kurmak İçin 5 Neden

Gökçeada her geçen gün artan ziyaretçilerine, burada yaşamaları için çeşitli alternatifler sunuyor. Sizler için Gökçeada'da yaşamanın önemini anlatan 5 nedeni bir araya topladık.

İstanbul’da Ev Fiyatları En Uygun Nerede?

Yeni ve ikinci el konutlarda metrekare fiyatlarına bağlı olarak ilçe endeksleri İstanbul’ da en uygun ev fiyatlarını belirlemeye yardımcı oluyor.

Ramazan Bayramı Ziyaretlerinizi Satışa Döndürün

Emlak danışmanlığında satışları arttırmanın temel faktörü herkesin bildiği üzere kişisel ilişkilerdir. Emlak danışmanlarının bayramlar, toplumsal günlerdeki davranış ve tutumları gibi konular emlak danışmanına ekstra güven sağlar ve işini daha iyi yapmasına yardımcı olur.

Satılık İlanı Verirken Satışınızı Hızlandıracak Detaylar

Ev satışında çok önemli olan faktörlerden bir tanesi de fotoğraf çekimidir. Unutmayın ki ilanınızı en iyi anlatacak olan, yani onu en iyi gösterecek olan fotoğrafıdır. Bu aşamada ise fotoğraf kaliteniz, çekim açılarınız kadar çektiğiniz mekanın derli toplu olması, renk ve dekorasyon uyumu da evin değerini arttıracak etmenlerdendir.

Bilmediğiniz 5 Yönü İle Amasya Evleri

Bilmediğiniz 5 Yönü İle Amasya Evleri

Hiç Bilmediğiniz 5 Yönüyle Harran Evleri

Bir çok tarihi özelliğiyle bildiğimiz Şanlıurfa'nın hiç bilmediğiniz 5 yönüyle Harran Evleri

Kira Stopajı Nedir?

İşyeri kiralamak isteyenlerin akıllarına en fazla “kira stopajı nedir ve nasıl hesaplanır?” soruları takılır. Belirsiz olan bu konu ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizler için araştırdık.

Yazlık Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yazlık ev almaya mı karar verdiniz? O halde sakın bu yazımızı okumadan alacağınız yazlığa karar vermeyin.

Toya Next Konut Projesi Sunduğu Ayrıcalıklarla Fark Yaratıyor

Daha iyi bir yaşam sloganı ile imza attıkları her projede ve teslim ettikleri her yapıda her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen Toya Yapı, şimdi de Toya Next projesi ile yeni bir yaşam alanı sunuyor.

0 Takipçi