- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- Adana Satılık Konut İmarlı>
- Çukurova Satılık Konut İmarlı>
- Yüzüncüyıl Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- 3EV EMLAK TAN 100.YİLDA BULVARA 2. PARSEL SATİLİK ARSA
3ev Emlak Tan 100.yilda Bulvara 2. Parsel Satilik Arsa

- 4 Fotoğraf

2.500.000 TL
10.504 TL/m²
- 238 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19133671
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı10.504 TL/m²
- Metrekare238 m²
- Tapu DurumuHisseli Tapu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel1
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Duroğlu Bld. (Homurlu Mahallesi)
| 238 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
2.928.114 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%11
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 0101058
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Yüzüncüyıl Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Belediye Evleri Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıBeyazevler Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıBozcalar Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıDörtler Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıEsentepe Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıFadıl Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıGökkuyu Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıGüzelyalı Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıHuzurevleri Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKabasakal Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKarahan Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKarslılar Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKaşoba Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKocatepe Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKurttepe Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıKüçükçınar Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıMahfesığmaz Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıMemişli Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıÖrcün Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıPirili Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıSalbaş Esentepe Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıSöğütlü Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıŞambayadı Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıToros Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYurt Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanları