- Anasayfa>
- Satılık Arazi>
- İzmir Satılık Arazi>
- Foça Satılık Arazi>
- Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Satılık Arazi>
- 5️ Yeni Foçada Deniz Manzaralı İmar Potansiyelli Değerli
5️ Yeni Foçada Deniz Manzaralı İmar Potansiyelli Değerli

- 7 Fotoğraf

2.600.000 TL
%20
138 TL/m²
- 18.818 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19201124
- İlan Güncelleme Tarihi08 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuArazi
- Metrekare Birim Fiyatı138 TL/m²
- Metrekare18.818 m²
- Tapu DurumuHisseli Tapu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel684
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
5️ Yeni Foçada Deniz Manzaralı İmar Potansiyelli Değerli Açıklaması
Fiyat Bilgisi
Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi - Bu ilan için bölgesindeki diğer ilanlar ve özellikler dikkate alınarak tahmini bir fiyat hesaplaması yapılmıştır.
2.600.000 TL
Min TL
Max TL
Bu ekrandaki tahminlertarafından satış, saha çalışmaları ve internette yer alan verilere dayalı istatistiksel modelleme yöntemleri ile üretilmiştir ve sapmalar içerebilir. Burada yer alan bilgiler ve tahminler, varsayımsal olup herhangi bir taahhüt veya kesinlik içermez. Bu kapsamda buradaki bilgiler ve tahminler, müşteri için sadece tavsiye niteliğinde olup öngörü amaçlıdır; herhangi bir şekilde Emlakjet, Endeksa veya müşteriler için hukuki bağlayıcılığı olamaz. Bu bilgi ve tahminlerin bir yatırıma veya ticarete konu edilmesi halinde Emlakjet ve Endeksa herhangi bir sorumluluk üstlenmez.
Bölge Raporu
Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi
| 18.818 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
81.350.214 TL
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3506763
Firmanın Diğer İlanlarıDiğer İlanlarını Gör