Akyeniköy'de 30/60 İmarlı Satılık Arsa
4.700.000 TL
  • 588 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar
Akyeniköy'de 30/60 İmarlı Satılık Arsa
  • 8 Fotoğraf
Akyeniköy'de 30/60 İmarlı Satılık ArsaAkyeniköy'de 30/60 İmarlı Satılık Arsa
4.700.000 TL
7.993 TL/m²
  • 588 m²
Aydın - Didim - Ak yeniköy Mahallesi
Akyeniköy'de 30/60 İmarlı Satılık Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19383628
  • İlan Güncelleme Tarihi20 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuVilla İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı7.993 TL/m²
  • Metrekare588 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel6
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

Bölge Raporu

Ak yeniköy Mahallesi

| 588 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

3.060.540 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%14

Ofisin Durumu: Müsait
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73