- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Balıkesir Satılık Tarla>
- Ayvalık Satılık Tarla>
- Altınova Mahallesi Satılık Tarla>
- ALTINOVADA YATIRIMLIK İMARA YAKIN TARLA
Altınovada Yatırımlık İmara Yakın Tarla

- 13 Fotoğraf

26.000.000 TL
1.060 TL/m²
- 24.532 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19150876
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı1.060 TL/m²
- Metrekare24.532 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel5
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Altınova Mahallesi
| 24.532 m² Arsa içinOrtalama Kiralık Fiyatı
392.512 TL
Ortalama Satılık Fiyatı
034.418.396 TL
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 1001150
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Altınova Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
150 Evler Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıAkçapınar Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıAli Çetinkaya Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBağyüzü Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBeşiktepe Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBulutçeşme Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÇakmak Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÇamoba Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFethiye Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFevzipaşa vehbibey Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıGazi Kemal Paşa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHacıveliler Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHamdibey Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHayrettinpaşa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıİsmetpaşa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKaraayıt Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKazım Karabekir Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKırcalar Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKüçükköy Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMithatpaşa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMurateli Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMutlu Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıNamık Kemal Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıOdaburnu Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSahil Kent Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSakarya Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSefa Çamlık Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıTıfıllar Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıTürközü Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÜçkabaağaç Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYeniköy Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıZekibey Mahallesi Satılık Tarla İlanları