- Anasayfa>
- Satılık Turizm İmarlı>
- Balıkesir Satılık Turizm İmarlı>
- Erdek Satılık Turizm İmarlı>
- İlhan Mahallesi Satılık Turizm İmarlı>
- Balıkesir Erdek'de Denize Sıfır Turizm İmar İçerisinde Arazi
Balıkesir Erdek'de Denize Sıfır Turizm İmar İçerisinde Arazi

- 2 Fotoğraf

149.000.000 TL
5.228 TL/m²
- 28.500 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18557201
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTurizm İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı5.228 TL/m²
- Metrekare28.500 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Yatırıma UygunlukBilinmiyor
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Balıkesir Erdek'de Denize Sıfır Turizm İmar İçerisinde Arazi Açıklaması
İlan Özellikleri
Yakınlık
- Denize Sıfır
- Toplu Ulaşıma Yakın
Bölge Raporu
İlhan Mahallesi
| 28.500 m² Arsa içinDemografik Bilgiler
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4800191
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
İlhan Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Alaettin Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıAşağıyapıcı Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıAtatürk Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıBalıklı Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıBallıpınar Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıBelkıs Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıÇakıl Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıÇeltikçi Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıDoğanlar Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıHalitpaşa Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıHamamlı Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıHarmanlı Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıKarşıyaka Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıKestanelik Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıNarlı Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıOcaklar Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıOrmanlı Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıPaşalimanı Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıPoyrazlı Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıSahil Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıŞahinburgaz Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıTatlısu Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıTuran Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıTuzla Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıYalı Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıYukarıyapıcı Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanlarıZeytinli Mahallesi Satılık Turizm İmarlı İlanları