Biensten Tek Tapu Kupon
17.850.000 TL
  • 21.045 m²
Biensten Tek Tapu Kupon
  • 2 Fotoğraf
Biensten Tek Tapu KuponBiensten Tek Tapu Kupon
17.850.000 TL
848 TL/m²
  • 21.045 m²
Ankara - Akyurt - Çınar Mahallesi
Biensten Tek Tapu Kupon
İlan Bilgileri
  • İlan Numarası19405226
  • İlan Güncelleme Tarihi23 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı848 TL/m²
  • Metrekare21.045 m²

Çınar Mahallesi

| 21.045 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

15.089.265 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%-1

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73