- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- Aydın Satılık Konut İmarlı>
- Buharkent Satılık Konut İmarlı>
- Kamilpaşa Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- BUHARKENT 458 M2 ARSA UYGUN FİYAT
Buharkent 458 M2 Arsa Uygun Fiyat

- 7 Fotoğraf

2.550.000 TL
5.568 TL/m²
- 458 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası17393551
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı5.568 TL/m²
- Metrekare458 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukBilinmiyor
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Ada0
- Parsel0
- Arazi DurumuBoş
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Fiyat Bilgisi
Kamilpaşa Mahallesi - Bu ilan için bölgesindeki diğer ilanlar ve özellikler dikkate alınarak tahmini bir fiyat hesaplaması yapılmıştır.
2.550.000 TL
Min TL
Max TL
Bu ekrandaki tahminlertarafından satış, saha çalışmaları ve internette yer alan verilere dayalı istatistiksel modelleme yöntemleri ile üretilmiştir ve sapmalar içerebilir. Burada yer alan bilgiler ve tahminler, varsayımsal olup herhangi bir taahhüt veya kesinlik içermez. Bu kapsamda buradaki bilgiler ve tahminler, müşteri için sadece tavsiye niteliğinde olup öngörü amaçlıdır; herhangi bir şekilde Emlakjet, Endeksa veya müşteriler için hukuki bağlayıcılığı olamaz. Bu bilgi ve tahminlerin bir yatırıma veya ticarete konu edilmesi halinde Emlakjet ve Endeksa herhangi bir sorumluluk üstlenmez.
Bölge Raporu
Kamilpaşa Mahallesi
| 458 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
2.586.784 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%45
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 0901286
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar