Çorlu Seymende Tek Tapu Müstakil Tarla
9.500.000 TL
  • 12.445 m²

Çorlu Seymende Tek Tapu Müstakil Tarla
  • 7 Fotoğraf
Çorlu Seymende Tek Tapu Müstakil TarlaÇorlu Seymende Tek Tapu Müstakil Tarla
9.500.000 TL
763 TL/m²
  • 12.445 m²
Tekirdağ - Çorlu - Seymen Mahallesi
Çorlu Seymende Tek Tapu Müstakil Tarla

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası17675255
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı763 TL/m²
  • Metrekare12.445 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukBilinmiyor
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Ada116
  • Parsel90
  • Bağlı Olduğu Belediyeçorlu
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

Bölge Raporu

Seymen Mahallesi

| 12.445 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

15.394.465 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%17

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73