- Anasayfa>
- Satılık Villa İmarlı>
- Denizli Satılık Villa İmarlı>
- Çameli Satılık Villa İmarlı>
- Elmalı Mahallesi Satılık Villa İmarlı>
- DENİZLİ ÇAMELİ ELMALI DA SATILIK ARSA
Denizli Çameli Elmalı Da Satılık Arsa

- 7 Fotoğraf

1.460.000 TL
1.628 TL/m²
- 897 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19378282
- İlan Güncelleme Tarihi16 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuVilla İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı1.628 TL/m²
- Metrekare897 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel20
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Denizli Çameli Elmalı Da Satılık Arsa Açıklaması
Bölge Raporu
Elmalı Mahallesi
| 897 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
1.323.075 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-19
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 2000137
Firmanın Diğer İlanlarıDiğer İlanlarını Gör