- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Kırklareli Satılık Tarla>
- Vize Satılık Tarla>
- Evrenli Köyü Satılık Tarla>
- DOĞANIN KALBİNDE SATILIK HUZUR BAHÇESİ
Doğanın Kalbinde Satılık Huzur Bahçesi

- 14 Fotoğraf

500.000 TL
1.695 TL/m²
- 295 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19361031
- İlan Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı1.695 TL/m²
- Metrekare295 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel31
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
İlan Özellikleri
Manzara
- Şehir Manzaralı
Bölge Raporu
Evrenli Köyü
| 295 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
0254.585 TL
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 5900180
Firmanın Diğer İlanları
Aynı Taşınmazın Diğer İlanları