- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Edirne Satılık Tarla>
- Süloğlu Satılık Tarla>
- Büyük Gerdelli Köyü Satılık Tarla>
- Edirne Süloğlu büyük Gedeli satılık tek tapu
Edirne Süloğlu Büyük Gedeli Satılık Tek Tapu

- 6 Fotoğraf

890.000 TL
270 TL/m²
- 3.293 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19343454
- İlan Güncelleme Tarihi08 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı270 TL/m²
- Metrekare3.293 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- PaftaATMACA
- Parsel46
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Büyük Gerdelli Köyü
| 3.293 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
678.358 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-2
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3413567
Firmanın Diğer İlanları
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Büyük Gerdelli Köyü Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Akardere Köyü Satılık Tarla İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıDomurcalı Köyü Satılık Tarla İlanlarıGeçkinli Köyü Satılık Tarla İlanlarıKeramettin Köyü Satılık Tarla İlanlarıKüküler Köyü Satılık Tarla İlanlarıMerkez Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıOrganize Sanayi Bölgesi Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSülecik Köyü Satılık Tarla İlanlarıŞafak Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıTaşlısekban Köyü Satılık Tarla İlanlarıTatarlar Köyü Satılık Tarla İlanlarıYağcılı Köyü Satılık Tarla İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Tarla İlanları