Ege Emlak'tan Enez Büyükevrende Mükemmel Konumda Bağ Yer
1.350.000 TL
  • 681 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Ege Emlak'tan Enez Büyükevrende Mükemmel Konumda Bağ Yer

Ege Emlak'tan Enez Büyükevrende Mükemmel Konumda Bağ Yer
  • 2 Fotoğraf
Ege Emlak'tan Enez Büyükevrende Mükemmel Konumda Bağ YerEge Emlak'tan Enez Büyükevrende Mükemmel Konumda Bağ Yer
1.350.000 TL
1.982 TL/m²
  • 681 m²
Edirne - Enez - Büyükevren Köyü
Ege Emlak'tan Enez Büyükevrende Mükemmel Konumda Bağ Yer

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası18520767
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı1.982 TL/m²
  • Metrekare681 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun
  • TakasVar
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Ada204
  • Parsel12
  • Yatırıma UygunlukYatırıma Uygun
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat
  • Görüntülü Gezilebilir mi?Evet

İlan Açıklaması

Bölge Raporu

Büyükevren Köyü

| 681 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

559.101 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%-25

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73