- Anasayfa>
- Satılık Bağ & Bahçe>
- Konya Satılık Bağ & Bahçe>
- Derbent Satılık Bağ & Bahçe>
- Mülayim Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe>
- Enes ACUR' dan Derbent Mülayim'de Dere Kenarı Müstakil
Enes Acur' Dan Derbent Mülayim'de Dere Kenarı Müstakil

- 6 Fotoğraf

250.000 TL
676 TL/m²
- 370 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19351438
- İlan Güncelleme Tarihi10 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuBağ & Bahçe
- Metrekare Birim Fiyatı676 TL/m²
- Metrekare370 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel38
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Enes Acur' Dan Derbent Mülayim'de Dere Kenarı Müstakil Açıklaması
Bölge Raporu
Mülayim Mahallesi
| 370 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
93.610 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%133
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4201654
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0088/17UY0333-5/00/4671
Firmanın Diğer İlanlarıDiğer İlanlarını Gör
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Mülayim Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Arapözü Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıCamiikebir Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıÇiftliközü Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıDeğiş Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıDerbenttekke Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıGüneyköy Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıGüney Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıHacı Ahmet Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKaralar Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıSaraypınar Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıSüleyman Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıYukarı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanları