Isparta Gönen Merkez De Satılık 441 M2 İmarlı Arsa
1.450.000 TL
  • 441 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Isparta Gönen Merkez De Satılık 441 M2 İmarlı Arsa

Isparta Gönen Merkez De Satılık 441 M2 İmarlı Arsa
  • 9 Fotoğraf
Isparta Gönen Merkez De Satılık 441 M2 İmarlı ArsaIsparta Gönen Merkez De Satılık 441 M2 İmarlı Arsa
1.450.000 TL
3.288 TL/m²
  • 441 m²
Isparta - Gönen - Cami Mahallesi
Isparta Gönen Merkez De Satılık 441 M2 İmarlı Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19099823
  • İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı3.288 TL/m²
  • Metrekare441 m²

Cami Mahallesi

| 441 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

1.050.462 TL

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73