- Anasayfa>
- Satılık Zeytinlik>
- İzmir Satılık Zeytinlik>
- Aliağa Satılık Zeytinlik>
- Yalı Mahallesi Satılık Zeytinlik>
- İZMİR ALİAĞA SATILIK ZEYTİNLİK
İzmir Aliağa Satılık Zeytinlik

- 2 Fotoğraf

8.900.000 TL
981 TL/m²
- 9.071 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19171461
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuZeytinlik
- Metrekare Birim Fiyatı981 TL/m²
- Metrekare9.071 m²
Yalı Mahallesi
| 9.071 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
16.590.859 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%3
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3505786
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0044/17UYO333-5/00/13142
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörAynı Taşınmazın Diğer İlanları