Kapaklı Karlı Mahallesi De Satılık Tarla 869 M2
1.300.000 TL
  • 869 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Kapaklı Karlı Mahallesi De Satılık Tarla 869 M2

Kapaklı Karlı Mahallesi De Satılık Tarla 869 M2
  • 8 Fotoğraf
  • Video
Kapaklı Karlı Mahallesi De Satılık Tarla 869 M2Kapaklı Karlı Mahallesi De Satılık Tarla 869 M2
1.300.000 TL
1.496 TL/m²
  • 869 m²
Tekirdağ - Kapaklı - Karlı Mahallesi
Kapaklı Karlı Mahallesi De Satılık Tarla 869 M2
İlan Bilgileri
  • İlan Numarası18540230
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı1.496 TL/m²
  • Metrekare869 m²
  • Tapu DurumuHisseli Tapu
  • Krediye UygunlukBilinmiyor
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Ada140
  • Pafta2
  • Parsel124
  • Bağlı Olduğu BelediyeKapaklı Belediyesi
  • Yatırıma UygunlukYatırıma Uygun
  • İpotek DurumuYok
  • Arazi DurumuBoş
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat
  • Görüntülü Gezilebilir mi?Evet

Kapaklı Karlı Mahallesi De Satılık Tarla 869 M2 Açıklaması

Bölge Raporu

Karlı Mahallesi

| 869 m² Arsa için
Ortalama Kiralık Fiyatı

16.511 TL

Ortalama Satılık Fiyatı

642.191 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%6

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73