- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- İzmir Satılık Tarla>
- Karaburun Satılık Tarla>
- Sarpıncık Mahallesi Satılık Tarla>
- Karaburun Sarpıncık'ta Denize Sıfır 1817 m² Tarla
Karaburun Sarpıncık'ta Denize Sıfır 1817 M² Tarla

- 16 Fotoğraf

18.000.000 TL
9.906 TL/m²
- 1.817 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19377826
- İlan Güncelleme Tarihi16 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı9.906 TL/m²
- Metrekare1.817 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel615
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
İlan Özellikleri
Manzara
- Deniz Manzaralı
Bölge Raporu
Sarpıncık Mahallesi
| 1.817 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
1.780.660 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-11
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3502290
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0044/17UY0333-5/00/361
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar
Sarpıncık Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Anbarseki Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBozköy Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıEğlenhoca Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHasseki Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıİnecik Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıİskele Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKösedere Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKüçükbahçe Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMerkez Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMordoğan Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıParlak Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSaip Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSalman Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıTepeboz Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYayla Mahallesi Satılık Tarla İlanları
Geri Al
Daire
İş Yeri
Arsa