- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Kütahya Satılık Tarla>
- Aslanapa Satılık Tarla>
- Çamırdık Köyü Satılık Tarla>
- Kütahya Aslanapa Çamırdık' Da 4502 M2 Satılık Tarla
Kütahya Aslanapa Çamırdık' Da 4502 M2 Satılık Tarla

- 23 Fotoğraf

395.000 TL
88 TL/m²
- 4.502 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası17511233
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı88 TL/m²
- Metrekare4.502 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukBilinmiyor
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Ada145
- Parsel9
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Çamırdık Köyü
| 4.502 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
315.140 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-13
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3405713-064
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar
Çamırdık Köyü Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Abaş Köyü Satılık Tarla İlanlarıAda Köyü Satılık Tarla İlanlarıAslıhanlar Köyü Satılık Tarla İlanlarıBallıbaba Köyü Satılık Tarla İlanlarıBayat Köyü Satılık Tarla İlanlarıBayramşah Köyü Satılık Tarla İlanlarıBezirgan Köyü Satılık Tarla İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÇakmak Köyü Satılık Tarla İlanlarıÇal Köyü Satılık Tarla İlanlarıÇamdibi Köyü Satılık Tarla İlanlarıÇömlekçi Köyü Satılık Tarla İlanlarıÇukurca Köyü Satılık Tarla İlanlarıDere Köyü Satılık Tarla İlanlarıEmrez Köyü Satılık Tarla İlanlarıEsen Köyü Satılık Tarla İlanlarıGölbaşı Köyü Satılık Tarla İlanlarıGöynükören Köyü Satılık Tarla İlanlarıHaydarlar Köyü Satılık Tarla İlanlarıHürriyet Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKaradiğin Köyü Satılık Tarla İlanlarıKureyşler Köyü Satılık Tarla İlanlarıMusa Köyü Satılık Tarla İlanlarıNuhören Köyü Satılık Tarla İlanlarıOrtaca Köyü Satılık Tarla İlanlarıÖren Köyü Satılık Tarla İlanlarıPazarcık Köyü Satılık Tarla İlanlarıPınarbaşı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSaray Köyü Satılık Tarla İlanlarıŞenişler Köyü Satılık Tarla İlanlarıTerziler Köyü Satılık Tarla İlanlarıTokul Köyü Satılık Tarla İlanlarıYağcılar Köyü Satılık Tarla İlanlarıYalnızsaray Mahallesi Satılık Tarla İlanları