- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Konya Satılık Tarla>
- Akören Satılık Tarla>
- Yeni Mahallesi Satılık Tarla>
- NEWKON'DAN AKÖREN AĞALAR'DA 1591m2 TARLA
Newkon'dan Akören Ağalar'da 1591m2 Tarla

- 3 Fotoğraf

235.000 TL
148 TL/m²
- 1.591 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19357376
- İlan Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı148 TL/m²
- Metrekare1.591 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel14
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Yeni Mahallesi
| 1.591 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
155.918 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-35
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4201427
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0088/17UY0333-5/00/7219
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar
Yeni Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Ağalar Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıAhmediye Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıAlanköy Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıAvdan Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBelkuyu Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÇatören Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıDutlu Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHacılar Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKarahüyük Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKayasu Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıOrhaniye Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSüleymaniye Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıTülce Mahallesi Satılık Tarla İlanları