Niğde Çamardı'da 501 M2 Tek Tapu Satılık Arsa
1.100.000 TL
  • 501 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Niğde Çamardı'da 501 M2 Tek Tapu Satılık Arsa

Niğde Çamardı'da 501 M2 Tek Tapu Satılık Arsa
  • 2 Fotoğraf
Niğde Çamardı'da 501 M2 Tek Tapu Satılık ArsaNiğde Çamardı'da 501 M2 Tek Tapu Satılık Arsa
1.100.000 TL
2.196 TL/m²
  • 501 m²
Niğde - Çamardı - Çukurbağ Köyü
Niğde Çamardı'da 501 M2 Tek Tapu Satılık Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19362707
  • İlan Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuVilla İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı2.196 TL/m²
  • Metrekare501 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukBilinmiyor
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Ada271
  • Parsel11
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

Bölge Raporu

Çukurbağ Köyü

| 501 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

1.158.312 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%9

Firma Künyesi

Fatih Pehlivan

ADA CİTY GAYRİMENKUL
2. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 0100663
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73