- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Niğde Satılık Tarla>
- Ulukışla Satılık Tarla>
- Bayağıl Köyü Satılık Tarla>
- Niğde Ulukışla'da Satılık 408m² Müstakil Tapulu Arsa
Niğde Ulukışla'da Satılık 408m² Müstakil Tapulu Arsa

- 5 Fotoğraf

1.650.000 TL
4.044 TL/m²
- 408 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19018951
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı4.044 TL/m²
- Metrekare408 m²
Bayağıl Köyü
| 408 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
419.832 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%24
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4200063