Nur Emlak Gayrımenkuldan Satılık
500.000 TL
  • 1.747 m²

Nur Emlak Gayrımenkuldan Satılık
  • 1 Fotoğraf
Nur Emlak Gayrımenkuldan SatılıkNur Emlak Gayrımenkuldan Satılık
500.000 TL
286 TL/m²
  • 1.747 m²
Isparta - Senirkent - Yassıören Köyü
Nur Emlak Gayrımenkuldan Satılık

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası17358002
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı286 TL/m²
  • Metrekare1.747 m²

Yassıören Köyü

| 1.747 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

270.785 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%3

Firma Künyesi

Ali can Barıç

Nur emlakAntalya, Kepez
3. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 0702064
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73