Remax Model Den Honaz Da 543m² Konut İmarlı Arsa
1.290.000 TL
  • 543 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Remax Model Den Honaz Da 543m² Konut İmarlı Arsa

Remax Model Den Honaz Da 543m² Konut İmarlı Arsa
  • 3 Fotoğraf
Remax Model Den Honaz Da 543m² Konut İmarlı ArsaRemax Model Den Honaz Da 543m² Konut İmarlı Arsa
1.290.000 TL
2.376 TL/m²
  • 543 m²
Denizli - Honaz - Kocabaş Mahallesi
Remax Model Den Honaz Da 543m² Konut İmarlı Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19354194
  • İlan Güncelleme Tarihi11 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı2.376 TL/m²
  • Metrekare543 m²

Kocabaş Mahallesi

| 543 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

1.530.717 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%12

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73